środa, 1 marca 2017

Warsztaty: Niepłodność i co dalej?

Kochani, miło mi poinformować że dopięliśmy organizacyjnie wszystkie obowiązki.  Udało się, będziemy mieli fantastyczne spotkanie na które serdecznie zapraszam. 
Porozmawiajmy razem o niepłodności!
Poprowadzi psycholog, psychoterapeuta Olga Jurasz - Halaczek, Dr. Bartosz Chrostowski i Magdalena Modliborska szefowa działu adopcja w magazynie Chcemy być rodzicami. 
18/03/2017 10:00


11 komentarzy:

 1. Właśnie przeczytałam o tym spotkaniu u Izy. Szkoda, że nie będę mogła przyjechać :( od jutra wracam do pracy na pełnych obrotach :( a fajnie byłoby Was spotkać na żywo :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój przyjaciel i ja staramy się o dziecko już ponad siedem lat, mieliśmy płodności klinice w ciągu wielu lat, zanim ktoś powiedział mi, aby skontaktować się z rzucającego to zaklęcie, który jest tak potężny, nazywa Agbazara świątynia dla niego, aby mi pomóc zajść w ciążę,i cieszę się, że zwróciliśmy się do lekarza AGBAZARA, bo jej ciąża zaklęcie umieścić nas w spokoju, i szczerze wierzę mu, uprawnienia i bardzo pomógł nam również, jestem wdzięczny za wszystko, co zrobił. skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail.com ) lub WHATSAPP; ( +2348104102662 ) jeśli próbujesz dostać się do dziecka, ma uprawnienia, aby to zrobić.

   Usuń
 2. Aż żałuję, że mam tak daleko. Ale czekam na relację ze spotkania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna inicjatywa ! Szkoda, że daleko...Ale życzę Wam owocnego spotkania i wielu kolejnych rewelacyjnych pomysłów !

  OdpowiedzUsuń
 4. Owocnego spotkania życzę i czekam na relację :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda że tak daleko... :-) poczekam zatem na sprawozdanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też żałuję, że tak daleko... może będziecie kiedyś w Gdańsku???? :) Właśnie czytam Twoją książkę, wracają wspomnienia... i już się palę do krótkiej recenzji :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy w tym roku też będą organizowane takie warsztaty? W tamtym roku nie miałam możliwości w nich uczestniczyć, a bardzo chciałam. Dlatego w tym roku chciałabym się wybrać na takie warsztaty.

  OdpowiedzUsuń
 8. Również chciałam spytać czy w tym roku również odbędą się warsztaty. W sumie mam trochę kilometrów do przejazdu, ale byłabym na pewno. Wiadomo coś na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajna inicjatywa, cieszę się, że są osoby, które chcą o tym mówić. Znam kilka par, które nie mogą mieć dzieci. Sama też długo starałam się o ciążę. Trzymam kciuki za spotkanie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mój przyjaciel i ja staramy się o dziecko już ponad siedem lat, mieliśmy płodności klinice w ciągu wielu lat, zanim ktoś powiedział mi, aby skontaktować się z rzucającego to zaklęcie, który jest tak potężny, nazywa Agbazara świątynia dla niego, aby mi pomóc zajść w ciążę,i cieszę się, że zwróciliśmy się do lekarza AGBAZARA, bo jej ciąża zaklęcie umieścić nas w spokoju, i szczerze wierzę mu, uprawnienia i bardzo pomógł nam również, jestem wdzięczny za wszystko, co zrobił. skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail.com ) lub WHATSAPP; ( +2348104102662 ) jeśli próbujesz dostać się do dziecka, ma uprawnienia, aby to zrobić.

  OdpowiedzUsuń