wtorek, 19 sierpnia 2014

jestem

Na chwile zniknęłam. Jestem na urlopie, spędzam go u Mamy, dziś wyszła ze szpitala, czuje się roznie - bardziej średnio. Jeszcze dużo zastrzyków, leków, kroplówek. 
Wracam początkiem września, a dopiero przyleciałam. Rozklejam się jak stary znoszony kapeć na jej widok, chce myśleć tylko pozytywnie ale czy się da?  Chce mi się płakać, dziś mam paskudny humor, wręcz quewy. 

27dc, nic mi nie mówi ze mogę być w ciąży, teraz mam tyle na głowie, ze nawet nie mam czasu o tym pomarzyć. 
Z internetu

8 komentarzy:

 1. Oby Twoja Mama jak najszybciej wróciła do zdrowia - jestem pewna, że tak właśnie będzie ! A Ty postaraj się aż tak nie zamartwiać - wiem, że to łatwo powiedzieć, ale trzeba być dobrej myśli, bo inaczej samemu można się wpędzić w jakąś chorobę. Musisz być silna dla siebie i dla Mamy. Ściskam mocno i jestem z Tobą myślami :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Twojej mamie szybkiego powrotu do zdrowia.
  A ciąże, takie przez "zapomnienie", w stresie, w koncentracji na innych sprawach, często się zdarzają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymaj się ciepło i zdrowia dla was obu... mam nadzieję że dziś czujesz się lepiej... ściskam cię mocno...i nie daj się złym emocjom...siły życzę....

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że Twoja Mama szybko do zdrówka wróci. Zebrało się wszystko jak zawsze naraz. Mama ma w Tobie duże wsparcie i to bardzo ważne. Wiem, że pewnie ciągle to słyszysz, ale będzie dobrze. Musi być dobrze.
  Ściskam;* Myślami jestem z Tobą. Trzymaj się Kochana ;****

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrowia dla mamy. I braku @ dla ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szybkiego powrotu do zdrowia dla Mamy, a Tobie poprawy samopoczucia. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń