poniedziałek, 19 marca 2018

Warsztaty: Niepłodność. Wartości i decyzje.


To już nasza trzecia edycja! 
Zapraszam do udziału! 
Ilość miejsc ograniczona ale wstęp wolny!  
Dziękuję Ali z http://bocianieczekamy.blogspot.com/ za udostępnione zdjęcie, jest w nim ogromna siła.

5 komentarzy:

 1. Osoby mające problem z zajściem w ciąże powinny uczestniczyć w tego typu wydarzeniach i próbować coś zmienić ze swoim zdrowiem. Jeśli będziemy próbować w końcu może się udać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedno jest pewne - osoby, które są niepłodne, udział w takich warsztatach brać powinny. Nie tylko otrzymają na nich niezbędne wsparcie, ale również dowiedzą się wielu rzeczy, dzięki którym może uda się spłodzić im potomka...

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem osoby borykające się z problemem bezpłodności, powinny uczestniczyć w warsztatach tego typu. To bardzo dobrze pomyślane przedsięwzięcie, które trzeba wspierać intensywnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój przyjaciel i ja staramy się o dziecko już ponad siedem lat, mieliśmy płodności klinice w ciągu wielu lat, zanim ktoś powiedział mi, aby skontaktować się z rzucającego to zaklęcie, który jest tak potężny, nazywa Agbazara świątynia dla niego, aby mi pomóc zajść w ciążę,i cieszę się, że zwróciliśmy się do lekarza AGBAZARA, bo jej ciąża zaklęcie umieścić nas w spokoju, i szczerze wierzę mu, uprawnienia i bardzo pomógł nam również, jestem wdzięczny za wszystko, co zrobił. skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail.com ) lub WHATSAPP; ( +2348104102662 ) jeśli próbujesz dostać się do dziecka, ma uprawnienia, aby to zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawy artykuł na temat niepłodności możecie znaleźć na stronie https://www.forumginekologiczne.pl/artykul/nieplodnosc-kobieca-interpretacja-wynikow-badan-hormonalnych-czesc-3/1909 Mam nadzieję, że was zainteresuje.

  OdpowiedzUsuń