poniedziałek, 27 kwietnia 2015

35+tc

Jak zawszę po wizycie polowe rzeczy nie pamiętam 
zresztą podobnie jak mój Doktor
niby ustaliliśmy że rodzimy razem, a on się pyta czy podjęłam już decyzje co do szpitala 
to mnie akurat trochę zmartwiło
dzisiejsze spotkanie nie była udana w mojej ocenie
o choć bardzo szanuje, lubię i cenie mojego lekarza to 
niesmak jak to mówią ... 

Dziecko moje siedzi głową do góry
swoim chudym tyłeczkiem moją szyjkę wypchał do zera
i choć termin który wybraliśmy padł na '26 maja'
to szansy żeby do niego dotrwać są długości mojej szyjki 
wód tyle samo

celowo nie pakowałam torby szpitalnej 
ale teraz to chyba naj czas żeby to uczynić 
muszę z półki przełożyć wszystko do torby

pytam się: 'czy będę wiedzieć że to już' 
odp: 'nie przegapi Pani' 

Czy jestem gotowa? 
źródło: z internetu

mały spacer na koniec dnia
przewietrzyć myśli 

14 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Mój przyjaciel i ja staramy się o dziecko już ponad siedem lat, mieliśmy płodności klinice w ciągu wielu lat, zanim ktoś powiedział mi, aby skontaktować się z rzucającego to zaklęcie, który jest tak potężny, nazywa Agbazara świątynia dla niego, aby mi pomóc zajść w ciążę,i cieszę się, że zwróciliśmy się do lekarza AGBAZARA, bo jej ciąża zaklęcie umieścić nas w spokoju, i szczerze wierzę mu, uprawnienia i bardzo pomógł nam również, jestem wdzięczny za wszystko, co zrobił. skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail.com ) lub WHATSAPP; ( +2348104102662 ) jeśli próbujesz dostać się do dziecka, ma uprawnienia, aby to zrobić.

   Usuń
 2. Kochana trzymam kciuki;) Wiem, że dasz radę :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj....nie da sie przegapic:-) szczegolnie jak wody ciekna i znaczysz teren jak slimak...tak bylo u mnie...dacie rade! Juz niedlugo bedziecie razem :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyglądasz kwitnąco i stoisz na jednym z moich ulubionych mostów :)
  Będzie dobrze i już niedługo będziecie spacerować tam we trójkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak pięknie wyglądasz.
  Wspieram Was myślami i całym sercem.
  Srdeczności

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyglądasz kwitnąco:)
  Powodzenia!:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ślicznie wyglądasz na tym zdjęciu , trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Powiem tak.... niezła dupa z ciebie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój przyjaciel i ja staramy się o dziecko już ponad siedem lat, mieliśmy płodności klinice w ciągu wielu lat, zanim ktoś powiedział mi, aby skontaktować się z rzucającego to zaklęcie, który jest tak potężny, nazywa Agbazara świątynia dla niego, aby mi pomóc zajść w ciążę,i cieszę się, że zwróciliśmy się do lekarza AGBAZARA, bo jej ciąża zaklęcie umieścić nas w spokoju, i szczerze wierzę mu, uprawnienia i bardzo pomógł nam również, jestem wdzięczny za wszystko, co zrobił. skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail.com ) lub WHATSAPP; ( +2348104102662 ) jeśli próbujesz dostać się do dziecka, ma uprawnienia, aby to zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 10. Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( agbazara@gmail.com ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na +2348104102662, w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Widziałem tutaj komentarz kilka tygodni temu na temat dr Agbazary i postanowiłem skontaktować się z nim zgodnie z instrukcją, dzięki temu człowiekowi za przyniesienie mi radości zgodnie z życzeniem. Postępowałam zgodnie z jego instrukcjami, aby odzyskać moją ukochaną, która opuściła mnie i dzieci na 3 lata, ale dzięki dr Agbazara, bo teraz wróciły do mnie na dobre i jesteśmy razem szczęśliwi. Skontaktuj się z nim również w celu uzyskania pomocy, jeśli masz problem w związku przez e-mail na adres: ( agbazara@gmail.com ) LUB Przez WhatsApp na: ( +2348104102662 ). I zeznaj za siebie.

  OdpowiedzUsuń