czwartek, 23 kwietnia 2015

Cuda się zdarzają

Źródło: thenextfamily.com

Nasi znajomi
starali się trochę lat
inseminacji - nie zliczone ilości
trzy podejścia do in vitro
adopcja
bocian przynosi trzymiesięcznego Synusia
trzy lata później 
...
...
...
Jest w Ciąży
Naturalnie!
Cud! 
Cud? 
Cud! 
Taki newsy najbardziej lubię! 
Dodają skrzydeł i wiary i nadzieje! 
Głowy do góry Dziewczyny
nadlatują Bociany! 
Źródło: z internetu

15 komentarzy:

 1. Cudnie. :)
  U mnie w rodzinie też tak było. Cztery nieudane transfery. Lekarze nie zgodzili się na następną stymulację, bo miała 42 lata i śladowe AMH. Pół roku później była w naturalnej ciąży.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój przyjaciel i ja staramy się o dziecko już ponad siedem lat, mieliśmy płodności klinice w ciągu wielu lat, zanim ktoś powiedział mi, aby skontaktować się z rzucającego to zaklęcie, który jest tak potężny, nazywa Agbazara świątynia dla niego, aby mi pomóc zajść w ciążę,i cieszę się, że zwróciliśmy się do lekarza AGBAZARA, bo jej ciąża zaklęcie umieścić nas w spokoju, i szczerze wierzę mu, uprawnienia i bardzo pomógł nam również, jestem wdzięczny za wszystko, co zrobił. skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail.com ) lub WHATSAPP; ( +2348104102662 ) jeśli próbujesz dostać się do dziecka, ma uprawnienia, aby to zrobić.

   Usuń
 2. Aż gęba mi się śmieje. Cieszę się z Tobą i szczęśliwymi rodzicami. Ta 3 jakaś magiczna. Kto wie, co jeszcze się wydarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie! Dla takich informacji warto czekać:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzien dobry:)
  Tak, znam takie pary...
  Cuda sie zdarzaja:)
  Moi znajomi ok 8 lat probowali zajsc w ciaze.
  Porobili wszelkie badania, okazalo sie ze przeciwskazan medycznych nie ma, ale ciazy jak nie bylo, tak nie bylo.
  W koncu przeszli cala droge przygotowania do adopcji, czekali juz na dziecko...
  I wtedy znajoma zaszla w ciaze!
  Urodzila zdrowego chlopca:)
  5 mcy po porodzie - znow zaszla w ciaze:)
  Kolejny chlopiec, niestety tym razem urodzil sie z Aspergerem:/
  Kiedy dzieci podrosly - starszy poszedl do 1 klasy, znajoma wrocila do pracy - zaszla w ciaze po raz 3ci:D
  Dziewczynka! Urodzila sie zdrowa i piekna:)
  Rodzac mala mama miala 43 lata...
  Wiec tak, cuda sie zdarzaja:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Takich informacji nam trzeba:)

  OdpowiedzUsuń
 6. No - super:)))))))))))))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Podczytuję Cię od dłuższego czasu-tak ''cichaczem''... i bardzo mocno Ci kibicuję. Być może swoim komentarzem dodam wiary i siły kobietką ''walczącym'' o maleństwo. Cuda się zdarzają i ja jestem kolejnym przykładem; po 11 latach zaszłam naturalnie w ciążę...ot tak po prostu.Mój mąż twierdził,że tylko kolejne In vitro daje nam szansę na dzieciątko. Ja jednak nie chciałam się zgodzić i nie przestałam wierzyć,że uda się naturalnie. Co więcej lekarze nie dawali nam szansy na naturalne poczęcie;ja zaawansowana endometrioza,Amh bardzo niziutkie,Haschimoto,a mòj mąż bardzo słabe parametry nasienia. Jeszcze długa droga przede mną,ale wierzę,że za 7 mies.wezmę w ramiona moje wyczekane,wymarzone,wymodlone maleństwo czego i Wam wszystkim życzę. Nie poddawajcie się!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Podczytuję Cię od dłuższego czasu-tak ''cichaczem''... i bardzo mocno Ci kibicuję. Być może swoim komentarzem dodam wiary i siły kobietką ''walczącym'' o maleństwo. Cuda się zdarzają i ja jestem kolejnym przykładem; po 11 latach zaszłam naturalnie w ciążę...ot tak po prostu.Mój mąż twierdził,że tylko kolejne In vitro daje nam szansę na dzieciątko. Ja jednak nie chciałam się zgodzić i nie przestałam wierzyć,że uda się naturalnie. Co więcej lekarze nie dawali nam szansy na naturalne poczęcie;ja zaawansowana endometrioza,Amh bardzo niziutkie,Haschimoto,a mòj mąż bardzo słabe parametry nasienia. Jeszcze długa droga przede mną,ale wierzę,że za 7 mies.wezmę w ramiona moje wyczekane,wymarzone,wymodlone maleństwo czego i Wam wszystkim życzę. Nie poddawajcie się!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gosia - gratuluję serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 10. moja gębolina się śmieje fajna sytuacja i coraz czesciej takie slysze :)
  wazne by sie nie poddawać.

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetne wieści ! Aż serce rośnie, kiedy się czyta o takich sytuacjach :)
  Takie "mieszane" rodzicielstwo musi być jeszcze bardziej niesamowite :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mój przyjaciel i ja staramy się o dziecko już ponad siedem lat, mieliśmy płodności klinice w ciągu wielu lat, zanim ktoś powiedział mi, aby skontaktować się z rzucającego to zaklęcie, który jest tak potężny, nazywa Agbazara świątynia dla niego, aby mi pomóc zajść w ciążę,i cieszę się, że zwróciliśmy się do lekarza AGBAZARA, bo jej ciąża zaklęcie umieścić nas w spokoju, i szczerze wierzę mu, uprawnienia i bardzo pomógł nam również, jestem wdzięczny za wszystko, co zrobił. skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail.com ) lub WHATSAPP; ( +2348104102662 ) jeśli próbujesz dostać się do dziecka, ma uprawnienia, aby to zrobić.

  OdpowiedzUsuń